Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Elmalı Gay Cd Pasif

  • Listelenmiş: 26 Mart 2022 04:11
  • Süre sonu: 652 days, 7 hours
Elmalı Gay Cd Pasif - Resim 1

Açıklama

Antalya Elmalı travesti aramasından ziyade bazen bu yetmediği taktirde, Elmalı gay numaraları ilanları devreye girebilir. Özellikle dikkatimi çeken Elmalı pasif yada Elmalı cd numaraları reklamları şeklide çok arama yapılmasıdır.

Antalya pasif travesti 66 yaşında hayatını kaybetmiştir. Şair, akademisyen, blogger yazarı, ve Elmalı Cd ilanları şeklinde bir içeriğe sahip olan bu arkadaşımız, yakalandığı korona virüs sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Ünlü ve Elmalı yeni travesti ölümünü bizlere yitik Ülke Yayınları resmi hesabından duyurmuştur. Paylaşımda, sevgili dostum Elmalı ap gay numarası sen nasıl bu diyardan göçüp gittin aklım almıyor. Bizi nasıl bıraktın bilmiyorum. Bu gazeteyi ben senin yazılarınla kurmuştum. Sen olmasaydın, bende olamazdım her zaman yanımda oldun. Elimi bir an olsun hiç bırakmadın. Gerçekten sana ne kadar teşekkür etsem az, almış olduğu eğitimleri, doğrudan en güzel haliyle aktaran bir öğretmen kaybetti.

Bu olayı nasıl anlatacağımı bilemiyorum, gerçekten çok üzücü, en çok ta yazdığın köşe yazılarını özleyeceğim. Bana hadi bunu da koyalım oraya demeni özleyeceğim. Kısaca seni her zaman kalbimde taşıyacağım. Abim benim, ruhun şad olsun. Allah ailesine, sevenlerine baş sağlığı versin.

  

136 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 628623da106cbb83

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads